2011-03-11

Lūpų blizgesys "Pagunda"

Rausvas lūpų blizgesys, kuris išryškins lūpas ir padarys jas gundančiomis...
Praturtintas augaliniais aliejais. Ricinų aliejus padengia lūpas apsaugine plėvele, jas minkština ir maitina. Medetkų fitolis gydo suskilinėjusias lūpas, apsaugo jas nuo žalingo aplinkos poveikio. Švelniai saldaus kavos kvapo. Lūpas galima patepti storesniu ar plonesniu sluoksniu, taip pasirenkant spalvos intensyvumą: nuo šviesiai rausvos iki tamsiai vyšninės. Buteliukas patogus naudojimui, su šepetėliu.
Sudėtis:
 • augalinis lanolino pakaitalas,
 • ricinų aliejus,
 • medetkų fitolis saulėgrąžų aliejuje,
 • burokėlių sultys, 
 • žėrutis "Mica Cuivre",
 • kavos eterinis aliejus,
 • augalinis vitaminas E.

7 komentarai:

 1. Anonimiškas2011-03-13 17:37

  O kaip daryti jį, tiesiog sumaišyti ir viskas, nešildyti? Nes užsisakiau iš AZ prekių, planuoju maišyti lanoliną su sviestmedžiu ir ricina. Beje, kaip suprantu pagal AZ pateikiamą receptą priedų (sviestmedžio, ricinos ir pan) lanolinui reikia itin mažai? Kaip sakoma "ant peilio galo"?
  Kokie pačios atsiliepimai panaudojus blizgį?

  AtsakytiPanaikinti
 2. Nešildau, tiesiog sumaišau. Jeigu žadate dėsi sviestmedžio, tai jį prieš maišant reikėtų ištirpinti karšto vandens vonelėje. Įdėjus daugiau aliejų tikrai nieko blogo nenutiks, konsistencija irgi išsilaiko gera... Galima vien tik iš aliejų daryti, bet tada su vašku reikėtų patirštinti, taip esu dariusi, bet nenufotografavau, tai neįkėliau į blogą, planuoju ateityje :) Lūpų blizgiai, gaminti su augaliniu lanolino pakaitalu labai malonūs. aišku, lipnūs kaip ir visi blizgesiai... Bet pamaitina lūpas, sušvelnina. Tad atsiliepimai tik teigiami :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Anonimiškas2011-03-13 21:18

  Ačiū už atsakymą :) Gausiu savo turtus ir aš darysiu :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. jurgenconas2011-03-17 14:17

  O gal galite pasakyti, is kur gavote toki buteliuka? :) Taip pat noreciau pasidaryti koki blizgesi lupoms, bet neturiu tinkamo buteliuko ir niekur nemaciau, kad butu galima nusipirkti :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. jurgenconas2011-03-18 23:08

  Aciu labai, paieskosiu ir as pas juos :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Labai šaunus lūpų balzamas...prabangus ir patogus dizainas ir jausmas geras , labai tinka

  AtsakytiPanaikinti