2011-05-29

Paakių serumas su edelveisais "Švelnumas"

Vakar pasidariau lengvą paakių serumą be aliejų, pagrindas - hidrolatai. Praturtintas edelveisų hidroglicerininiu ekstraktu ir hialurono rūgštimi. Edelveisų ekstraktas yra stiprus antioksidantas, taip pat ramina, tonizuoja odą, ją išlaiko elastinga. Hialurono rūgštis intensyviai drėkina. Iš hidrolatų pasirinkau rugiagėlių (ramina, drėkina, mažima paburkimą) ir morkų sėklų (ypač tinka pavrgusiai, papilkėjusiai odai, ją atgaivina, atjaunina, taip pat skatina odos regeneraciją).
Labai patiko, kad serumas greitai įsigeria, maloniai tepasi. Anksčiau esu dariusi su aliejais, o kad jie susijungtų su hidrolatais, naudojau ksantaną. Nepatiko, nes keistai traukė ir taip jautrią paakių odelę. Labai džiaugiuosi atradusi savo paakiams kažką lengvo ir švelnaus, tikiuosi, kad ir naudingo :) Serumas yra patogiame naudojimui rutuliniame buteliuke.

Sudėtis:
 • rugiagėlių hidrolatas,
 • morkų sėklų hidrolatas,
 • edelveisų hidroglicerininis ekstraktas,
 • hialurono rūgštis,
 • ekokonservantas.

12 komentarų:

 1. Iki vėlumos mokausi, dirbu ir mano paakiai buvo labai pajuodę, bet dėka Brigitos radau kai ką, kas man padėjo. Iki šiol nenaudojau nieko panašaus į tokius dalykėlius paakiams, bet pabandžiau ir man labai labai patiko. Kaip vaikinas aš labai apatiškas kosmetikai ir veido priežiūros priemonėms, bet išbadžiau ir nustebau jau kitą dieną, nors ir pamaniau, kad man vaidenasi :) Bet praėjo dar viena diena ir dar viena ir mano paakiai pasidarė pastebimai gražesni. Mano nuomonė apie veido priežiūrą ir priežiūros priemones pasikeitė kardinaliai :P Nežinau kaip Brigita tai padaro, bet tai magiška.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Iš tavęs tai girdėti maloniausia :)* Ačiū...

  AtsakytiPanaikinti
 3. Anonimiškas2011-06-28 13:12

  Kiek edelveisų dėjai į 10ml? (spėju, kas čia 10ml AZ tara?)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Nebepamenu dabar, pagal poreikį galima dėti, atsižvelgiant, ką rekomenduoja gamintojas. Maniškis iš AZ.

  AtsakytiPanaikinti
 5. Beje, jis kaip ir prarūgo, tai reikėtų dėti daugiau konservanto. Aš dėjau 2 lašelius ekokonservanto į 10 ml.

  AtsakytiPanaikinti
 6. Anonimiškas2012-01-02 15:35

  o galima i toki paakiu seruma ilasinti ea?galvoju apie pusu eterini.jei taip tai i toki 10ml kieki kiek patartai lasinti?

  AtsakytiPanaikinti
 7. Kadangi paakių oda labai plona ir jautri su eteriniais aliejais reikėtų labai atsargiai elgtis, užtektų lašelio į 10 ml. O kodėl jūs norite lašinti pušų būtent? Dėl kokių savybių?

  AtsakytiPanaikinti
 8. Beje, į tokį serumą geriau nelašinti ea, vandenyje ea nepasiskirstys.

  AtsakytiPanaikinti
 9. Anonimiškas2012-01-09 15:45

  nes radau parasyta kad "Eterinis pušų aliejus stabdo odos senėjimą, suteikia jai stangrumo, lygina raukšles, pašalina paakių pabrinkimą." nes nei edelveisų hidroglicerininis ekstraktas nei
  hialurono rūgšties nedejau nes neturiu,tai galvojau kaip praturtint.nors dabar tik hidrolatai,na dar alijosiaus sultys ir naturalu koefeina idejau.bet man patinka sitas skystas variantas is tavo gamintu receptu

  AtsakytiPanaikinti
 10. Pilnai gali užtekti ir hidrolto+kofeino+alavijų.
  Man paakiams patinka mirų, morkų ea. Bet geriau dėti į kremą ar aliejų, kad jie gerai pasiskirstytų.

  AtsakytiPanaikinti
 11. Anonimiškas2012-01-10 14:06

  a gerai tada.tik norejau paklausti kaip manai kiek deti reikia kofeino i 10ml sito skysto?nes vis is akies truputi iberiu bet taip tiksliai ir nezinau

  AtsakytiPanaikinti
 12. Pasiskaičiuokite procentaliai pagal bendrą produkto kiekį. Jeigu norite apskaičiuoti tiksliai, prireiks svarstyklių ;) Visada viską sveriu.

  AtsakytiPanaikinti