2011-07-13

Sportuojam! :)

Kiekviena svajojame apie tobulą kūną... Deja, bet reta, kuri tokiu gali džiaugtis be jokių pastangų :) Pavydžiu joms baltai, o pati, viena iš tų netobulųjų, kibau į darbą ir siekiu gražesnių kūno linijų :)

Mano metų atradimas - netikėtai YouTube rastos pilates treniruotės, kurias veda nuostabi mergina Cassey :) Štai viena mano mėgstamiausių treniruočių iš daugelio:

 

Cassey treniruotės tikrai nuostabios! Veiksmingos, smagios ir visiškai nenuobodžios. Valanda labai greitai prabėga :)
 Kadangi vasarą esu labai užimta, stengiuosi bent du-tris kartus per savaitę, po vieną valandą sportuoti pagal šios merginos video. Daugiausia dėmesio skyriu pratimams apatinei kūno daliai, tačiau įtraukiu ir kitus pratimus.
Kad pagerinti rezultatus, po dušo visada išsitepu savo gamintu anticeliulitiniu kremu, kuris suaktyvina kraujotaką, ir išsimasažuoju su masažine pirštine. Po tokių procedūrų jaučiuosi daug žvalesnė ir kupina jėgų :) Įsitikinau, kad norint sportuoti ir gyventi sveikiau, tikrai reikia atrasti sau patinkančius dalykus, nes seniau jokia kita sporto rūšis nepritraukdavo taip stipriai, kaip pilates. Labai tikiuosi, kad kažkam šie video padės ir patiks taip, kaip ir man - labai, labai, labai!
Beje, vasara nuostabus metas ir sveikiau maitintis, gi daržuose ir soduose tiek gėrybių! ;)

P.S. Cassey treniruotes galite rasti į YouTube įvedę "POP Pilates". Sėkmės ir ištvermės!

15 komentarų:

 1. Anonimiškas2011-07-14 18:48

  fainas video:) o kokiu rezultatu pasiekiai besitreniruodama?:)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Labai sutvirtėjo kojos, ypač šlaunys, užpakaliukas, pagaliau jaučiasi pilvo presiukas. Yra tikrai vertų dėmesio šios merginos video, juos visada kaitalioju :) Vasarą gal sunkoka tik atrast laiko sportui, nes tai atostogos, tai ežeras, tai dar kokie darbai, o viskam reikia pastovumo norint pasiekti rezultatų :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Anonimiškas2011-07-14 20:51

  Čia per kiek laiko rezultatas toks pasimatė??

  AtsakytiPanaikinti
 4. Anonimiškas2011-07-15 11:57

  pagal kuriuos video darei pratimus?:)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Per mėnesį, bet tada sportavau beveik kasdien, dabar tik, sumažėjus laisvo laiko, sportuoju rečiau. Sportuoju pagal visus video ir kasdien vis pagal kitokius. Kaskart sportuoju po valandą ir pasirenku kelis video, kad gautųsi valanda :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Anonimiškas2011-07-16 14:06

  o kiek mazdaug numetei per menesi?kiek sumazejo apimtys?vakar isbandziau daryt pagal video,tai lb patiko:)

  AtsakytiPanaikinti
 7. Anonimiškas2011-07-16 14:48

  beje pamirsau parasyti,kas man cia taip patiko:) ji net darydama treniruotes daro tai labai graksciai:)

  AtsakytiPanaikinti
 8. Taip, man taip pat labai patinka jos grakštumas, o dar labiau tai, kad visada skatina nenuleisti rankų, nepasiduoti ir toliau daryti pratimus, kad ir kiek jau skaudėtų raumenukus :)
  Svorio man nelabai yra kur mesti, tai tik 1-2 kg. Apimčių nematuoju, bet akivaizdžiai matosi pagražėjusios, sutvirtėjusios šlaunys, pilvo presas :)

  AtsakytiPanaikinti
 9. Anonimiškas2011-07-19 11:54

  aisku.as tai 3-4kg noriu:) na as kiek jau darau,tai nevisus pratimus iki galo darau,pradziai persitempti nenoriu,bet kolkas po darymo jausmas geras:) kai zinau,kad kazka naudingo darau sau:) o del skatinimo ir man patinka,jauciuosi kaip sporto salei,kur mane drasytu kad gerai darau:))

  AtsakytiPanaikinti
 10. Jei yra ką mesti, manau ir numesite ;) Aš taip pat nepadarau tiek, kiek ji. Tam reikia ilgiau pasitreniruoti. Nepersitempiu, darau palengvintus variantus, pvz., atsispaudimai ant kelių ir pan.

  AtsakytiPanaikinti
 11. Anonimiškas2011-07-22 19:21

  gerai,o jau maniau kad as beviltiska:D

  AtsakytiPanaikinti
 12. Anonimiškas2011-08-04 16:39

  labas,na va jau savaite darau ir jau 1kg maziau:)

  AtsakytiPanaikinti
 13. Šaunu!
  Labai džiaugiuosi, kad kažkam kažkuo geru pasidalinau :) Aš pati dėl atostogų esu apleidusi sportą, bet greitu metu vėl kibsiu į "darbą" :)

  AtsakytiPanaikinti
 14. Anonimiškas2011-08-15 16:57

  na va jau 2kg numesti:) kai matosi rezultatai tai yra noras daryti:) nes ir ant dzinsu jau matosi kad laisciau,o mano problemiskiausia dalis slaunys.na as tai is savo patirties zinau,bent viena diena nedarau tada tinginys uzeina ir kitom dienom nedaryti:) stengiuos bent po 20min bet kasdien:) tai labai dziaugiuosi kad pasidalinai sitais pratimais

  AtsakytiPanaikinti
 15. Sveikinu su gerais rezultatais! ;)

  AtsakytiPanaikinti