2012-02-29

Giliai veido poras valanti kaukė

Paprasta, bet veiksminga veido poras valanti kaukė.  Visai neseniai labai nustebino rozmarinų eterinio aliejaus puikios valomosios savybės, šis eterinis labai tinka valomosioms veido kaukėms. Žalias molis veikia stipriausiai iš visų molio rūšių, gerai išvalo odą, sutraukia poras, tad sausą odą turinčioms, šis molis nėra geriausias pasirinkimas, bet jeigu oda ypač užteršta - jis retkarčiais tiks, tik nereikia leisti kaukei išdžiūti ir laikyti užsitepus užtenka apie 10-15 min., priklausomai nuo odos tipo. Jūros dumbliai taip pat gerai absorbuoja nešvarumus ir (kaip ir žalias molis) praturtina odą įvairiais mikroelementais. Iš hidrolatų naudoju pipirmėčių ir hamamelių, atskirai arba kartu, bet puikiai turėtų tikti ir rozmarinų, nes jis turi inkštirus valančiųjų savybių. Ketinu šį hidrolatą artimiausiu metu nusipirkti, tad išbandžiusi, būtinai parašysiu atsiliepimus :) Molio ir dumblių dėjau perpus, lazdyno riešutų aliejaus tik šlakelį.
Šios veido kaukės nerekomenduočiau labai sausai ir jautriai odai. Tinkamiausia mišriai ir riebiai.

Sudėtis:
 • žalias molis,
 • jūros dumbliai (lithothamnium calcareum),
 • hidrolatas pasirinktinai (hamamelių, pipirmėčių, rozmarinų),
 • lazdyno riešutų aliejus,
 • rozmarinų eterinis aliejus

4 komentarai:

 1. Anonimiškas2012-03-10 16:46

  labai sudomino mane si kauke.tik kad juru dumbliu neturiu..kur juos pirkai?gal az ju yra?beje ar galima vietoj lazdynu aliejaus det kito kokio?kolkas turiu tik ricinmedzio,avokado,alyvuogiu ir saulegrazu

  AtsakytiPanaikinti
 2. Taip, dumblius pirkau AZ, bet galima ir Aroma Natural nusipirkti, tik kitos rūšies berods. O aliejus tiks ir ricinmežio, daug nereikia, kelių lašų :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Anonimiškas2012-03-11 20:23

  dar klausimas o az gal gali parasyti kaip jie vadinas ar kurioj kategorijoje randasi?vartau ir nerandu

  AtsakytiPanaikinti
 4. Jis prie valomųjų medžiagų, vadinasi Lithothame: http://www.aroma-zone.com/aroma/actifs_purifiants.asp

  AtsakytiPanaikinti