2013-03-09

Ruošiamės vasarai!

Ką gi, nors jau kalendorinis pavasaris atėjo, atšvęsta jau ir moterų diena, bet pavasariškos šilumos dar nenusimato. Deja... Per žiemą sukauptus riebaliukus vis dar bus galima slėpti po šiltais megstiniais. O kas paskui? Kad atėjus vasarai nereikėtų bijoti nusimesti drabužių, geriausia išeitis - sportas, sportas, sportas. Na ir, žinoma, subalansuota mityba. Su pastaruoju dalyku man sekasi pusėtinai. Pusryčiams kiekvieną rytą "žalieji" vaisių kokteiliai su įvairiais pagerinimais: riešutų pieno milteliais, vynuogių kauliukų, želmenų milteliais, mėlynių sultimis (žinoma, ne iš koncentrato įprastos parduotuvinės, o ekologiškos ir grynos) ir pan. Nors ir sakoma, kad gera pradžia - pusę darbo, bet su maistu man tai negalioja (kol kas), nes sveikus pusryčius ir pietus dažniausiai nurungia "šiaip sau" vakarienė. Dažnai "užplaukia" saldumynų priepuoliai :D O po jų - sąžinės graužatis...
Labai tikiuosi, kad per laiką pavyks įveikti visus savo senus blogus įpročius. Tuo tarpu dabar džiaugiuosi interneto platybėse atrastomis dar vienos puikios trenerės Jillian Michaels reniruotėmis, kurios man dar labiau patinka nei anksčiau aprašytos Cassey. Jillian Michaels yra gerai JAV žinoma trenerė, dalyvaujanti įvairiuose TV ir radijo šou laidose. Griežta. Tačiau jos treniruotės nenuobodžios ir nuotaikingos, priverčia kaip reikiant paprakaituoti. Viena mano mėgstamiausių:

Iš pradžių treniravausi pagal "30 Day Shred" ir "6 Week Six-Pack Abs Workout" - jas nesunkiai galite rasti Youtube. Šios treniruotės davė puikių rezultatų, ypač sustiprėjo pilvo raumenys. Vėliau mano vaikinas sugalvojo paieškoti Jillian video internete ir surado net 12 savaičių treniruočių rinkinį "Body Revolution", kurį sudaro 12 įprastų treniruočių ir 3 intensyvios kardio, o taip pat treniruočių bei mitybos planai. Kasdien tik pusvalandis sportavimo. Manau, kad kiekviena ir kiekvienas lengvai gali sau skirti tiek laiko kasdien ;) Tikrai labai rekomenduoju!
Jeigu kam nors nepatiks Jillian Michaels treniruotės, yra dar kelios, pagal kurias mielai sportuoju :) Dalinuosi su visais:
Gerų treniruočių! ;) 

P.S. Kadangi prakalbau ir apie "žaliuosius" kokteilius, rekomenduoju pasižiūrėti paskaitą apie juos: http://www.youtube.com/watch?v=cqHRxr4a2-o&list=PLaaCf1FoH2ujS0T0PgiPlLxKM976kDnkU&index=4

2 komentarai:

 1. Anonimiškas2013-05-20 17:59

  Brigita, man taip pat labai patiko Jillian Michaels treniruote. Noriu paklaust, o visa 30 d cikla kaip gauti? reiktu pirkti DVD?
  Dekui uz atsakyma

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Sveiki,

   Taip, galima pirkti DVD, galima rasti ir parsisiųsti nemokamai - tik reikia paieškoti.

   Panaikinti