2013-03-19

Tikras šokoladinis kūno sviestas

Na štai, pagaliau dalinuosi su visais savo nuostabiuoju šokoladiniu kūno sviestu! Kvapas kerintis ir tikrai bus sunku atsispirti tiems, kas dievina šokoladą :) Gal kiek primena net šiltą kakavos gėrimą su pienu... Mmmm... Tokį šaltą pavasarį šis gardumynas tikrai sušildys ir pakels ūpą ;)
Beje, pagrindinė mano gaminto kūno sviesto paslaptis - grynų gryniausias Beatos šokoladas iš 100% kakavos, kuris sviestui suteikė ne tik spalvą ir kvapą, bet kakava yra ir nuostabus antioksidantas ;) Kad sviestas gautųsi kuo kvapnesnis, rekomenduoju naudoti tik geros kokybės produktus. Labai nustebino naujas nusipirktas "Supernutrients" kakavos sviestas: gan šviesus, tačiau labai kietas ir tooooks kvapnus! Bus ne tik odai, bet ir įsidėti į šiltą pieną.

Pasigamintu šokoladiniu kūno sviestu tepuosi švelniai įmasažuodama į drėgną odą po dušo. Susigeria ganėtinai greitai, o oda lieka švelnutė.
Pasigaminti be galo paprasta. Reikės:
  • 40 g kakavos sviesto,
  • 30 g kokosų aliejaus,
  • 20 ml makadamijų aliejaus,
  • 6 ml sezamų aliejaus,
  • 4 g Beatos šokolado,
  • 20 lašų kavos eterinio aliejaus (nebūtinai).
Į karšto vandens vonelę (puodą su karštu vandeniu; jeigu reikia, ant silpnos ugnies) įstatykite keramikinį indą su kakavos sviestu ir šokoladu. Lėtai maišykite ir trinkite šaukšteliu, kol viskas beveik ištirps. Sudėkite kokosų, makadamijų ir sezamų aliejus. Lėtai maišykite, kol gausis vienalytė masė. Nuotraukoje matosi, kokia ji tamsi. Neišsigąskite, išplakus ji bus kur kas šviesesnė ;)
Dubenį su ištirpusiais aliejais įdėkite į šaldytuvą, kol masė apstings, tačiau neužmirškite jo ilgam laikui, vis pasižiūrėkite, pamaišykite. Kadangi neturėjau kantrybės, dėjau ne į šaldytuvą, o į šaldymo kamerą, tad laukti teko tik valandą. Apstingusi masė turėtų atrodyti kaip kairėje esančioje nuotraukoje - minkšta. Tokio sviesto galite net paragauti - viskas valgoma!
Jei norisi, galite įlašinti kavos eterinio aliejaus - suteiks papildomą kvapą, o taip pat sviestas bus labiau energizuojantis. Galiausiai viską išmaišykite mikseriu. Aš plakiau apie 5-8 minutes. Gavosi purus, šviesus sviestas (pirma nuotrauka). Beje, taip išplakto sviesto išeiga kur kas didesnė nei maišant įprastai šaukšeliu ar pan. Iš maždaug 100 g ingredientų gavosi apie 150 ml mikseriu išplakto sviesto, o gal net daugiau. Užteko ir draugei įdėti dovanų, ir mamai - bus saldi dovana Velykų proga :)

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą