2014-12-07

Lepiname blakstienas

Šį kartą nieko naujo gal nepasakysiu, tačiau visoms noriu priminti, kaip svarbu prižiūrėti ir blakstienas. Ne tik dėl to, kad ilgos ir tankios blakstienos kiekvienai moteriai suteikia žavesio, bet ir dėl to, nes jos apsaugo akis nuo dulkių ir įvairių dalelių iš aplinkos. Beje, blakstienų priežiūra nereikalauja nei daug išlaidų, nei daug laiko. Turbūt vienas tinkamiausių aliejų šiai procedūrai - ricinų. Jis stiprina plaukus, blakstienas, nagus, skatina jų augimą. Taip pat juos gydo ir regeneruoja, drėkina. Tai labai tirštas bespalvis aliejus, jo užtenka ilgam. Naudojant ricinų aliejų geriausia jį skiesti su kitu aliejumi (pvz., migdolų, abrikosų kauliukų, sezamų ir pan.), kad būtų lengviau užtepti ir lengviau nuplauti, pvz., jei darote plaukų kaukę.


Paprasčiausias būdas naudoti aliejų blakstienoms yra tiesiog tepti jį su vatos tamponėliu ar ausų krapštuku. Tačiau toks būdas nėra patogiausias. Internetinėje parduotuvėje Aroma Zone (Prancūzija) nusipirkau buteliuką (12 ml) su šepetėliu. Šepetėlis guminis. Nėra labai minkštas, todėl tušą, manau, būtų sunkoka tepti, bet aliejui - pats tas. Lengvai tepasi ir dar pamasažuoja. Pastaruoju metu beveik kiekvieną vakarą aliejų mišiniu tepu blakstienas (ne tik pačius plaukelius, bet būtinai ir šaknis), nepamirštu ir antakių (!). Beje, pastebėjau, kad tepti antakius ypač verta vasarą, nes saulė mažiau juos išblukina ir rečiau prireikia ryškinti pieštuku.

Šį kartą aliejuką blakstienoms ir antakiams susimaišiau iš trijų ekologiškų aliejų: per pusę po 6 ml ricinų ir migdolų bei poros lašų gryno šaltalankių aliejaus. Tokios sudėties mišinys ypač turtingas vertingų medžiagų. Rekomenduočiau nepamiršti pasilepinti ir jums, ypač jei kasdien naudojate tušą, o jei dar ir sintetinį... :)

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą