2015-01-26

Rankų kremas su tuopų aliejumi

„Kvapų namai“ yra mano viena mėgstamiausių ir, manau, viena iš labiausiai vertų dėmesio (patikimiausių) tokio tipo parduotuvių. Nors jų produktų (hidrolatų, aliejų, ekstraktų, molių ir t.t.) esu išbandžiusi įvairiausių, dar nieko nebuvau naudojusi iš jų gamybos cecho. Tad džiaugiuosi atsiradusia pirma galimybe: prieš porą savaičių dovanų gavau „Kvapų namų“ rankų kremą su tuopomis.

Labai maloniai nustebino šio kremo kvapas. Tik atsisukus indelį ir kyštelėjus nosį pasirodė, kad užuodžiu cinamono šilumą, bet ne... Tai tikrų tikriausias šiltas medžio žievės aromatas –  tikrai ne eilinis ir labai malonus, raminantis. Pats kremas riebus, emulsintas bičių vašku su daug aliejų, tačiau palyginus gan neblogai susigeria. Ypač tepant ant drėgnos odos.
Žinoma, toks kremas gali nepasiteisinti dirbančioms biure su popieriais ar kompiuteriu, kai norisi itin greitai susigeriančio kremo, bet pasilepinti tokiu vakare, kai atsiranda bent truputis laiko rankas net ir pamasažuoti, arba pasitepti einant į lauką – tiesiog puikus. Labai gerai pamaitina odą.

Gerbiu „Kvapų namus“ už nepriekaištingą kokybę. Gaminant kremą apsieita be įvairių medžiagų, kurios kremą gal ir padarytų patrauklesniu, įprastesniu pirkėjams, bet kurios odai lyg ir nebūtinos. Džiugu, kad kremas ir be konservantų, net ir leidžiamų ekologiškoje kosmetikoje. Namuose tokį kremą būtų sunku pasidaryti, sugestų daug greičiau.

Kremo indelis nedidukas, telpa vos 25 gramai, bet kremas gan skalsus, tad užtekti turėtų pakankamai ilgam. Ir, žinoma, prisiminkime, kad jis be konservantų. Tad geriau pirkti po mažai, bet užtikrintai turėti kuo šviežesnį :)

Sudėtis (INCI): Olea europaea fruit oil*, Rosa damascene flower water*, Cocos Nucifera Oil*, Cera flava, Tocopherol, Cupressus Funebris Wood Oil, Populus Balsamifera Bud/Twig Oil*, Elettaria Cardamomum Seed Oil*, Schizandra Sphenanthera Fruit Extract.
* - ekologiški ingredientai

Bendras įvertinimas: skiriu 4.5 balo iš 5.

1 komentaras:

  1. Anonimiškas2015-01-28 12:25

    Puikus tinklaraštis! Kviečiu paskaityti ir savo: http://pudrine.wordpress.com

    AtsakytiPanaikinti