2015-06-11

Užtaiso dėžutė vonioje!

Prieš kelias savaites dovanų gavau "Uoga uoga" užtaiso dėžutę - natūralų muiliuką su šaltalankiais ir citrusiniais vaisiais. Jis kaip mat atsidūrė vonios kambaryje, apkeičiau jį su ankstesniu muilu, nes kuo greičiau norėjosi išbandyti šį gražuolį. O jis išties atrodo estetiškai - ne tik plauna, bet ir puošia! Šio lietuviško muilo gabalėlis su trim burbulais iš kitokios spalvos muilo labai gerai atrodo vonios kambaryje - patogiai įsitaisė

Žinote posakį - sutinka pagal rūbą, palydi pagal protą? Šio muilo "rūbas" paliko gerą įspūdį iškart. Protas šiuo atveju lai būna sudėtis ir muiliškosios savybės. Trumpai - neturiu prie ko prikibti. Tikrai! Sudėtis puiki, be jokių naftos produktų, dirbtinių kvapiklių ar dažiklių. Su augaliniais aliejais, tarp kurių nuostabiomis savybėmis pasižymintis šaltalankių aliejus, kvėpintas natūraliais eteriniais aliejais. Kvepia gaiviai, bet nestipriai, neįkyriai, tačiau gal kiek per švelniai, kad tikrai būtų suteikiantis energijos, kaip rašo ant dėžutės, iš tikrųjų - tai menkniekis.
Putoja (turbūt vienas iš svarbiausių kriterijų renkantis muilą) tikrai pakankamai gausiai, gerai pašalina nešvarumus nuo odos. Beje, "Uoga uoga" savo puslapyje rašo, kad dėl sudėtyje esančių ir ypatingai odą maitinančiomis savybėmis garsėjančių aliejų, jis puikiai tinka ir sausai odai. Galiu tik patvirtinti, tikrai nesausina odos, o manoji pakankamai kaprizinga.

Pabaigai noriu pasidžiaugti "Uoga uoga" komanda. Jų triūsas nenueina perniek - juk jų kosmetika pirmoji ir kol kas vienintelė Lietuvoje sertifikuota vienu griežčiausių natūralios ir ekologiškos kosmetikos sertifikatų pasaulyje - "Soil Association COSMOS Natural". Už tai galima tik paploti! Kam įdomu, daugiau apie šį sertifikatą galite paskaityti čia.

Oi, ir dar kai kas apie muilus. Natūralūs muilai paprastai greičiau tirpsta nei įprasti, tad juos reikėtų labiau saugoti nuo drėgmės, t.y. laikyti tokioje muilinėje, kurioje neužsistovi vanduo ir yra grioveliai jam nubėgti, taip pat nekišti paties muilo po vandens srove, o muiluoti tik vandeniu sudrėkintas rankas. Tada muilas naudosis kur kas taupiau.

"Uoga uoga" užtaiso dėžutės - natūralaus muilo su šaltalankiais ir citrusiniais vaisiais kaina apie 4.30 euro. Kartosiu šį muilą, manau, dar ne kartą, rekomenduoju.

Sudėtis (INCI): Sodium Cocoate (saponifikuotas kokosų aliejus), Sodium Olivate (saponifikuotas alyvuogių aliejus), Sodium Cocoa Butterate (saponifikuotas kakavos sviestas), Sodium Macadamiate (saponifikuotas makadamijų aliejus), Sodium Ricinoleate (saponifikuotas ricinų aliejus), Hippophae Rhamnoides Oil (šaltalankių aliejus), Sodium Sunflowerate (saponifikuotas saulėgrąžų aliejus), Titanium Dioxide (titano dioksidas), Aroma (eterinių aliejų mišinys), Limonene*.
*- Įeina į eterinių aliejų sudėtį

Bendras mano įvertinimas 5 balai iš 5.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą