2015-08-12

Virš 100 skirtingų treniruočių

Sveiki! Šį kartą noriu pasidalinti savo pamėgtų treniruočių grojaraščiu Youtube - net virš 100 skirtingų treniruočių vaizdo įrašų. Juos visus surinkau į vieną grojaraštį. Visi mano išbandyti ir pamėgti

Treniruočių grojaraštis ČIA 
Šiuose vaizdo įrašuose rasite lengvesnių ir sunkesnių treniruočių, pradedantiems ir pažengusiems, visam kūnui ir atskiroms raumenų grupėms, nuo intensyvių cardio treniruočių iki atpalaiduojančios jogos. Manau, kad kiekvienas rasite tai, kas labiausiai patiks ir tiks būtent jums Beje, grojaraštyje visi įrašai suskirstyti paeiliui pagal trenerius.

Man asmeniškai visi šie filmukai patinka ir darau juos pakaitomis. Nemėgstu užsistovėti ties vieno trenerio video, tad vis juos keičiu ir laikausi, pavyzdžiui, tokio plano:
pirmadienis - visas kūnas,
antradienis - pilvo raumenys,
trečiadienis - kojų raumenys,
ketvirtadienis - visas kūnas,
penktadienis - poilsio diena,
šeštadienis - rankų raumenys,
sekmadienis - sėdmenys.

Tačiau tai tik pavyzdys. Jei jaučiu, kad dar skauda tam tikros grupės raumenis, kad nėra jie atsigavę po praeitos treniruotės, nors jau kaip ir laikas pagal savaitės dieną tai vietai mankštintis, renkuosi kitas treniruotes arba ką nors lengvesnio, pvz., jogą. Poilsio dieną taip pat renkuosi pagal situaciją, kartais jos prireikia ir vidury savaitės. Kaip esu jau minėjusi anksčiau, kasdien sportuoju bent po 30 min., o jei vaizdo įrašas trunka trumpiau, tiesiog pasirenku atitinkamai du ar tris skirtingus.

Pastaruoju metu dažniausiai sportuoju pagal keturių puslapių treniruotes, du iš jų visai neseniai atrasti. Tai "Body Project", kurių nuostabios intensyvios viso kūno treniruotės - prakaitas liejasi laisvai:


Taip pat šios moters treniruotės, ypač nerealus pilvo raumenims:

Na ir "POPSUGAR Fitness" bei "jessicasmithtv" - smagios, laikas prabėga greitai:


Dar ką norėčiau paminėti, tai įžymaus, televizijoje dažnai pasirodančio Bob Harper treniruotės, kurios idealiai tinka tada, kai jaučiamas didelis jėgų antplūdis ir esate pasiryžę kalnus nuversti. Po tokios treniruotės taip gali ir nebeatrodyti Beje, šis vyrukas - vienas iš JAV televizijos šou "The Biggest Loser" trenerių.

Iš tiek daug puikių treniruočių, manau, tikrai rasite ir savęs vertų. Rašykite komentaruose, kuri patiko labiausiai

3 komentarai:

  1. Įspudinga. Kad aš turėčiau tiek pasiryžimo, kantrybės ir ištvermės. Šauniai! :)

    AtsakytiPanaikinti
  2. Anonimiškas2015-08-19 23:02

    Aciu uz tikrai gera treniruociu grojarasti, sekmes sportuojant :)

    AtsakytiPanaikinti