2015-10-17

"Neobio" dušo gelio apžvalga

Trumpai papasakosiu apie "Neobio" dušo gelį su apelsinais ir citrinomis. Pirkau jį, nes buvo nebrangu ir vasarai norėjosi kažko naujo bei gaivaus. Man visada citrusiniai vaisiai ir jų kvapas asocijuojasi su šiluma bei vasara.

Šis  dušo gelis sertifikuotas "Natrue" sertifikatu, yra pagamintas be silikonų, parafino, mineralinio aliejaus bei jo produktų, sintetinių kvapiklių ir dažiklių. Tinka veganams ir netoleruojantiems glitimo. Skirtas visų tipų odai.

Sudėtyje tik švelnios, ne iš naftos išgautos putojimą sukeliančios medžiagos, tokios kaip Sodium Coco-Sulfate, Coco-Glucoside, Lauryl Glucoside... Sudėtyje yra alavijų sulčių.

Šio dušo gelio kvapas labai švelnus. Putoja pakankamai gerai ir naudojasi labai ekonomiškai: man jo užteko beveik pusmečiui. Beje, buteliuko dangtelis (žalia dalis nuotraukoje) yra plokščias, tad prieš baigiant naudoti patogu laikyti aukštyn "kojom", neapvirsta.

Iš pradžių šis dušo gelis nepasirodė nė kuo ypatingas, bet kuo toliau naudojau, tuo patiko vis labiau. Palyginus kainos ir kokybės santykį - tikrai dėmesio verta vonios priemonė. Daugiau net neturiu, ką ir pridurti, tiesiog paprastas, bet neprastas dušo gelis, kuris gali patikti visai šeimai.
Mano įvertinimas 4 balai iš 5

2 komentarai:

  1. Aš kažkodėl buvau įsitikinusi, kad Neobio naujieji dušo geliai skysti ir neekonomiški. Todėl net nemėginau jų. Dėkoju už apžvalgą, būtinai išmėginsiu :)

    AtsakytiPanaikinti
    Atsakymai
    1. Modesta, man šis dušo gelis iš pradžių irgi pasirodė skystokas. Bet kuo toliau naudojau, tuo patiko labiau. Ir štai, beveik pusmečiui užteko :) Manau, kad dar kartosiu, tik kito kvapo dėl įdomumo :)

      Panaikinti