2016-02-11

MINIUKAI: tiko ar netiko (I)

Pirmą kartą rašau atsiliepimus apie kosmetiką pabandžius tik mėginukus. Tačiau miniukai, kurių dažnai galima gauti nemokamai parduotuvėse ar nebrangiai įsigyti, neretai palengvina apsisprendimą - pirkti ar ne. Tad nuo šiol karts nuo karto rašysiu savo trumpus pastebėjimus apie kosmetikos bandymus naujoje skiltyje "MINIUKAI: tiko ar netiko"I. "Aubrey" drėkinamasis šampūnas su erškėtrožėmis Rosa Mosqueta
Šį miniuką gavau nemokamai "Livinn - sveiki produktai" parduotuvėje. Šampūną išsirinkau pagal gamintojo aprašymą, kadangi po labai ilgo laiko (turbūt po 10 metų pertraukos) plaukus vėl nusidažiau ilgalaikiais dažais, tad norisi juos kiek įmanoma labiau apsaugoti nuo išsausėjimo, lūžinėjimo ir kitų nemalonių plaukų dažymo pasekmių. "Aubrey" teigia, kad šis šampūnas tinka visų tipų plaukams, o ypač rekomenduojamas dažytiems. Drėkina, maitina ir stiprina.
Mėginuke telpa 10 ml šampūno. Jo mano ilgiems, normalaus tipo plaukams užteko dviems kartams. Labai patiko, kad šampūnas, kaip ir žada gamintojas, kvepia obuoliais! Vienas iš skaniausiai kvepiančių kada nors uostytų natūralių šampūnų Patiko ir kad gerai putoja. Plaukai po plovimo švelnūs, purūs ir blizgantys.
TIKO! Kadangi pabandžiusi neradau nei vieno trūkumo (kaip ir sudėtyje, beje), jau turiu nusipirkusi šio šampūno didelį butelį ir nekantrauju, kada vėl apie jį, o taip pat ir tos pačios linijos kondicionierių, atrasiu laiko parašyti atskiroje kosmetikos apžvalgoje.

II. "Weleda" šampūnas normaliems plaukams su soromis
18 ml mėginuką pirkau. Tačiau užteko tik 3 kartams, šis šampūnas pasirodė labai skystas ir neekonomiškas. Jo vienam trinkimui susinaudoja daug, gerokai prasčiau putoja nei aprašytas anksčiau. Nepatiko, kaip plaukai atrodė po to - sugulę, o kitą dieną būtinai vėl reikėjo plauti. Gal labiau tiktų tiems, kurių plaukai savaime yra papurę, sausi ir reikia juos suvaldyti. Tiesa, kai plaukus šiuo šampūnu ploviau trečią kartą, plaukai atrodė gerokai geriau ir ne taip greitai susiriebalavo, tačiau tada šampūno dėjau itin daug ir džiovinau juos paukų džiovinuvu.
NETIKO. Nepaisant pamėgto brendo ir geros sudėties šis šampūnas man visai nepatiko ir neplanuoju pirkti didesnės talpos - miniukas išgelbėjo.

III. "Weleda" veido kremas kūdikiams su svilarožėmis
Šį mėginuką taip pat pirkau. Kadangi buvau skaičiusi daug gerų atsiliepimų apie šį kremą, labai knietėjo išmėginti ir man. 10 ml mėginėlio užteko ilgiau nei mėnesiui! Idealus laiko tarpas, per kurį galima iki galo apsispręsti, ar kremas tinka, ar ne. Naudojau (ir tebenaudoju) kiekvieną rytą išspaudžiant kremo sulig nediduko žirnio dydžio. Iš pradžių naudojau po daugiau, tačiau oda greičiau susiriebaluodavo. Per savaitę atitaikiau sau idealiausią kremo kiekį vienam kartui, kad oda dienos bėgyje nepradėtų blizgėti, bet tuo pačiu ir nepritrūktų jai drėgmės. Sakyčiau, kad kremas yra vidutinio riebumo, gan greitai susigeria.
Labiausiai patinka, kad šis kremas itin gerai nuramina odą, ji lieka tolygesnės spalvos, minkšta ir švelni. Padaro viską, ką žada gamintojas. Sukurtas ypač jautriai, neurodermatito kamuojamai kūdikių odelei. Labai rekomenduočiau pabandyti, kieno oda sausa. Kremas papildomai nekvėpintas. Kvepia švelniai tiesiog aliejų, kurie yra jo sudėtyje, mišiniu.
TIKO! Ir jau turiu nusipirkusi didesnę pakuotę. Manau, kad bandysiu ir kitus šios linijos kūdikiams produktus.
Dabar ryte naudoju šį "Weleda" kremą kūdikiams, o vakare - anksčiau aprašytą drėkinantį ir stangrinantį lengvą kremą "La Mav". Šiuo metu man tai tobulas derinys, kurį retkarčiais - ryte arba vakare - dar papildau nuostabiu "Ölmühle Solling" ekologiško aliejų mišinio lašeliu su hamameliais ir granatų sėklų ekstraktu (apie jį dar parašysiu būtinai atskirai).

IV. "Martina Gebhardt" paakių kremas su avokadų aliejumi
Dar viena sėkmė Šio kremo mėginėlį (2 ml užtenka labai ilgam) pirkau jau ne vieną. Kremas riebus, tačiau malonios tekstūros. Susigeria pakankamai greitai, jei papildomai švelniai pamasažuojama. Kadangi kremo paakiams reikia labai labai nedaug, tai ir naudojasi labai taupiai.
Patinka jo poveikis, nes naudojant net ir ne kiekvieną dieną akivaizdžiai matosi efektas. Juo tepu akių išorinius kampučius link smilkinių, kur raukšlelės pas mane labiausiai išryškėja. Jos ypač gerai pasimato, kai oda išsausėja ir pritrūksta drėgmės. Šis kremas viską ištaiso, o ir poveikis ilgalaikis.
TIKO! Nusipirkau jau ir šio kremo pilną pakuotę. Labai rekomenduoju! "Martina Gebhardt" kosmetika vis dar mano mylimiausia

V. "Dr. Hauschka" levandų ir sandalmedžių kūno kremas
5 ml mėginuką gavau dovanų. Užteko kartui visam kūnui.
Apie šį kremą rašyti atsiliepimą sudėtingiausia. Na, nelimpa man "Dr. Hauschka" kosmetika, nors tu ką... Labai individualu, tačiau man šios kosmetikos kvapai visiškai nepriimtini, nes yra per ryškūs ir labai jaučiasi alkoholis. Pats kremas labai lengvas, greitai susigeria, tačiau porą minučių pasitepus ant odos jaučiama nelabai maloni plėvelė. Visgi po to oda lieka labai švelni.
NETIKO. Pasvėrus pliusus ir minusus nemanau, kad kada nors pirksiu šio kūno kremo buteliuką.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą